Med Parmaskinke og Maserati på reiseplanen

BILDET: Her skal gruppen bo; Venturini Baldini resort.

Med sin brede bakgrunn fra reiseliv, trening og underholdningsbransjen kastet Gry Lepsøe seg rundt og ble gründer, og slik ble reiseselskapet Lepsøe Reiser til. Hun henvender seg til et voksent publikum, og nå blir det tur til Italia.

Dette er den første turen hun arrangerer utenlands, og den går til vakre Italia. Ingenting er overlatt til tilfeldighetene:

–Du kan godt reise alene, vi skal ta godt vare på deg. Vi reiser og opplever som gruppe, sier Gry.

Det lille ekstra

Det unike med hennes reiser er at det alltid inneholder det lille ekstra du egentlig ikke helt skjønte hva var, men som gjorde reisen helt magisk og uforglemmelig.

Turen til Italia, nærmere bestemt herskaplige Venturini Baldini resort i Emilia Romagna i Nord-Italia, arrangerer hun sammen med restauranten Herr og Fru.

Maserati

– Vi er invitert til å besøke noen av Herr og Fru sine fremste leverandører og vil nyte alt fra vinsmaking av høyeste kvalitet, vandring i den fantastiske naturen, prøvesmaking av vinaigrette, skinke og ost til fysisk aktivitet i naturskjønne og historiske omgivelser, sier Gry Lepsøe.

–Dessuten er vi invitert til Maserati-fabrikken i Modena, som åpner sine dører for oss og vil gi oss en eksklusiv omvisning. Modena er også Pavarotti sitt hjemsted. Naturligvis skal vi også besøke byen Parma som er kjent for sin parmesan og parmaskinke.

 

Våre siste saker her:

Nordmenn bruker mer medisiner enn noen gang – i snitt 1,8 doser hver dag
Nordmenn tar flere reseptbelagte legemidler enn noen gang tidligere. Nye tall...
Klarer du denne kongehus-quizen? 24 spørsmål i 3 vanskelighetsgrader
Det norske kongehuset vekker engasjement – enten det handler om tradisjoner,...
Prissjokk i sorgen: – En vanlig begravelse kan koste opp mot 100.000 kroner
For mange etterlatte kommer prislappen på en helt vanlig begravelse som et sjokk....
Gaver, tid og takknemlighet: Derfor betyr morsdag så mye
Søndag er det morsdag – en dag der vi stopper litt opp og gir ekstra oppmerksomhet...

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Finn ut mer om hvordan kommentardataene dine behandles.